Miminka na prodej

NEMÁME ŽÁDNÉ MIMINKA
 

Miminka budou od nás odcházet v 8.týdnu svého života. Miminka budou krmena od 3.týdne kvalitním masíčkem a granulkami, budou naučena na záchudek a budou očkovaná a čipovaná. Miminka prodáváme jen vážným zájemcům  u kterých cítím že se miminko bude mít skvěle.Nové majitelé si vybírám, chtěla bych vědět kde bude naše odchované miminko bydlet, čím bude krmeno, jaký s ním mate plány( miminka, kastrace,výstavy).Miminko odchází do nového domova se smlouvou a balíčkem do nvého domova!!.

 

 

Informace pro zájemce

Za účelem ochrany krevních linií zvířat z CHS Aray Of Sunshine Ferret bude umožněn prodej vždy pouze jednoho mláděte z každého vrhu určeného do chovu. Chovatel si vyhrazuje právo stanovit konkrétní mládě, o něž se jedná a jeho následný prodej bude podmíněn kupní "chovatelskou" smlouvou. 
Ostatní mláďata z vrhů budou do nových domovů odcházet pouze coby "mazlík", tj. nebude na nich povoleno odchovávat. I tento prodej bude podpořen kupní smlouvou, v níž se kupující zaváže daného jedince po poradě s chovatelem ve vhodný čas vykastrovat.         
Po tom co mi více zájemců řeklo, že by si freťátko koupilo bez PP, tak upozorňuji, že jsem registrovaná chovatelská stanice a všechny freťátka co se u nás narodí mají automaticky průkaz původu!
Ceny jsou pevně dané a najdete je na našich stránkách při rozkliknutí jednotlivých odchovů. 
Do nového domova půjdou jedině s kupní smlouvou, PP, očkováním proti psince, čipem a pasem!
Freťátka NEROZVÁŽÍME!!!