Krytí 2016

Ahoj všichni jmenuje si Yogi a je mi rok a 8 měsíců , Zůčastnil jsem se svojí první Listopadové výstavy v Praze, kde jsem byl uchvovněn a dokonce jsem vyhrál i vé své podkategorii 1.místo. A ted si hledám svojí nevěstu se kterou bych chtěl mít krásné dětičky a já bych se rád stal pyšným tatínkem. Mám rodokmen, jsem zdraví, čístotný a vychovaný i když se podle paničky stále chovám jako puberták.
Bydlíme v Ústí nad Labem, tak jaká krásná holčička si za mnou dojede a užije si semnou víkend ?. Můžu slibit že se tady moje nevěsto nudit nebudeš mám tu doma hooodně kamarádu a ne jen fretčích. Tak se budu těšit pac a pusu  Yogísek.
 
Zdravíme
hledáme pěknou nevěstu na krytí s naším chlapečkem Eliáškem narozený v roce 2014, Eliášek je uchovněný na 96b "jako vhodný do chovu", na výstavě v brně získal krásné druhé místo ve své barvě, v Madarsku získal krásné 1.místo ve své barvě. Eliášek je s poloangorskou srstí. Elášek je moc hodný medvídek na pomazlení, který nekouše, miluje děti od kterých se nechá hladit jak děti dlouho chtějí. Rodokmen při zájmu pošlu na email.

Emotikona smile